• 30 Nisan 2022
  • +
  • -

13 MAHALLE RAMAZAN AYINDA TEK YÜREK OLDU

13 MAHALLE RAMAZAN AYINDA TEK YÜREK OLDU

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Pandemi tedbirlerinin azalmasıyla birlikte Ramazan ayında hemşehrilerimize misafir olarak İftar sofralarında kendileriyle buluştu.

13 Mahallemizde İftar sofraları kuran Başkan Mustafa Çöl, Ak Parti İlçe Başkanımız Osman Işık, Mahalle Muhtarlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, Parti Yönetimimiz ile birlikte ilçemizdeki bütün mahallelerimizde vatandaşlarımızın evlerine misafir oldular.

Ramazan ayında birlik ve beraberlik duygularının hep birlikte yaşandığı mahalle iftarlarında olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl, birlik ve beraberliğimizin daim olduğu, sağlık ve sıhhat içerisinde daha nice Ramazan aylarında aynı sofrada buluşmayı temenni ettiler.

Ramazan ayında yapılan hayır ve hasenatın, tutulan oruçların, kılınan namazların, yapılan duaların inşallah kabul olarak, hemşehrilerimizle birlikte hep bir arada olmak istediğini dileyen Başkan Mustafa Çöl, inşallah Ramazan Bayramına sağ salim ulaşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ettiklerini ifade ettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN