• 3 Eylül 2022
  • +
  • -

4. ETAP TOKİ KONUTLARINDA SONA YAKLAŞILDI

4. ETAP TOKİ KONUTLARINDA SONA YAKLAŞILDI

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda, Sandıklımızdaki hemşehrilerimizi ev sahibi yapmak için Toplu Konut İdaresi (TOKİ)  tarafından yapımına başlanılan 4. Etap TOKİ konutlarımız son aşamasına geldi.

Yetkililerden alınan bilgiye göre; yapılan yoğun çalışmalar sonucunda evlerimizin %98’lik işlemleri bitmiş olup, saha ve peyzaj çalışmaları ile resmi prosedürleri bitirilerek Kasım ayında vatandaşlarımıza teslim edilmesi beklenmektedir.

2+1 ve 3+1 olarak yapılan yaklaşık 250 adet dairenin tamamlanmasıyla birlikte, Sandıklı İlçemizde bulunan TOKİ konutlarımızın olduğu alanın çehresi değişmeye, daha fazla vatandaşımıza hizmet vermeye devam edecektir.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “TOKİ konutlarımızın sayısını artırarak, hemşehrilerimizi ev sahibi yapmaya devam ediyoruz. Yakın zamanda sizlere açıkladığım, SANJET’li ve Doğalgazlı yeni konutlarımız ilçemizin iki farkı noktasında yapılması için yaptığımız girişimler sonuç verdi. İlçemize yaklaşık 500 civarı konut yapılması planlanıyor. Ben şimdiden 4. Etap TOKİ’ler için hak sahibi olan hemşehrilerimize evlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN