• 30 Temmuz 2022
  • +
  • -

AFYON GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

AFYON GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Afyon Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk ve Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürü Murat Araz’dan oluşan heyet Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü ziyaretinde karşılıklı istişarelerde bulunarak, ilimizde ve ilçemizde yapılan çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundular.

Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürü Murat Araz’ın göreve başlamasından sonra sporcu alanında gözle görülür büyük bir artışın olduğunu, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün bu konuda desteklerini sonuna kadar hissettiklerini, bu bağlamda Sandıklı ilçemizde yapılan spor faaliyetlerini takdirle takip ettiklerini vurguladılar.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürümüz başta olmak üzere bütün çalışan personeline, ilçemizde sporun değişik kollarında yaptığı etkinlikler için teşekkür ederek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Başkan Dr. Mustafa Çöl Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu nezdinde bütün heyeti ilçemizde misafir etmekten duyduğu memnuniyeti belirterek, yeni açılacak olan Vali Gökmen Çiçek Spor Kompleksi ile daha fazla sporcumuzu ilçemize kazandıracaklarını ifade ettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN