• 13 Haziran 2022
  • +
  • -

AKDAĞ TABİAT PARKINDA İMZALAR ATILDI

AKDAĞ TABİAT PARKINDA İMZALAR ATILDI

Dönemin Orman ve Su İşleri Bakanı, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından işletmesi Sandıklı Belediyemize verilen Akdağ Tabiat Parkımızda yeni bir tesis daha misafirlerimiz ile buluşuyor.

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün gayretleri doğrultusunda; Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ile Belediyemiz arasında imzalanan protokol ile Akdağ Tabiat Parkımıza yeni yapılan “Av Köşkü” nün 10 yıllık işletme hakkı Sandıklı Belediyesi’nin olmuştur.

Atılan imzalar ile birlikte açıldığında Sandıklı Belediyesi tarafından işletilecek olan “Av Köşkü” ile gelen misafirlerimize daha kaliteli hizmet verilecek olup, Bungalov evleriyle birlikte vatandaşlarımızı daha güzel mekanlarda ağırlamak için gün saymaktadır.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bölgemizin sayılı güzellikleri arasında kendisine yer bulan Akdağ Tabiat Parkımız doğal güzellikleri, temiz havası, yapay gölü, Bungalov evleri ile misafirlerimize her zaman muhteşem bir atmosfer sunmaktadır.

Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğümüz ile imzaladığımız protokolle Akdağ Tabiat Parkımıza yeni yapılan “Av Köşkü”müz, 10 yıllığına işletme hakkı Sandıklı Belediyemize verilmiştir.

Sandıklı Belediyesi olarak işletmesi yapmaktan gurur duyduğumuz Akdağ Tabiat Parkımız yeni açılacak olan bu tesisimizle birlikte misafirlerimize daha güzel hizmetler verecektir. Ben bu vesileyle başta Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, Bakanlığımıza, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN