• 14 Mayıs 2018
  • +
  • -

ANNELER GÜNÜ AKDAĞ’DA BİR BAŞKA GÜZEL

ANNELER GÜNÜ AKDAĞ’DA BİR BAŞKA GÜZEL

Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından cazibe merkezi haline dönüştürülen Akdağ Tabiat Parkında muazzam bir Anneler Günü etkinli düzenlendi.

Anneler Günü etkinliğine; Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekilleri Hatice Dudu Özkal, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı Nurettin Birliktir, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Afyonkarahisar Ak Parti İl Yönetimi Başkanı Hüseyin Sezen, Afyonkarahisar Ak Parti Millevekili Aday Adayları, yerel ve ulusal basının değerli temsilcileri ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Hafta sonu ve Annerler Günü olması münasebetiyle çok sayıda vatandaşımızın uğrak yeri olan Akdağ Tabiat Parkındaki ailelerimizi ziyaret eden heyet Annelerimizin Anneler Gününü kutlayarak kendilerine çiçek hediye ettiler. Etkinlik yoğun katılım ile Akdağ’ın muhteşem manzarasında doyasıya yaşandı. Pazar gününü Akdağ’da aileleri ile birlikte geçiren Annelerimizin Anneler Günün’nü kutlayan Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekilimiz Hatice Dudu Özkal ve Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Annelerimiz ile beraber olmaktan duydukları mutluluğu ifade ederek; “Anne olmak, her türlü gürültüde evladın tek nefesini bile duymak, bahşettiği lütuftan dolayı yaradan’a şükür etmektir. Bugün annelerimize vereceğimiz hiçbir hediye bizlere verdiği hediye gibi olamaz. Çünkü annelerimiz bize bir hayat vermiştir.” İfadelerine yer verdiler.

Vatandaşlarımız bol oksijen ve stresten uzak bir cazibe merkezi olan Akdağ’a yapılan yatırımlar ve Sandıklı isminin Türkiye’de hızla duyulmasına vesile olan Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na teşekkürlerini ileterek, Anneler Gününde ev sahibi olması sebebiyle kendilerine unutmayan başta Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz ve protokolün değerli üyelerine duydukları memnuniyeti ayrı ayrı belirttiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN