• 5 Nisan 2014
  • +
  • -

Bakan Eroğlu’ndan Başkan Çöl’e Kutlama Mesajı

Bakan Eroğlu’ndan Başkan Çöl’e Kutlama Mesajı

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel EROĞLU 30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Sandıklı Belediye Başkanı seçilen Mustafa Çöl’e kutlama mesajı gönderdi.
Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun mesajı şöyle;
“Sayın Başkanım,
30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sandıklı Belediye Başkanlığı’nı kazanmanız dolayısıyla duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim.
Ülke yönetiminde olduğu gibimahalli idareler hizmetlerinde de destanlar yazan,bu meyanda kısa vadeli hedeflerin yanında,Büyük Türkiye vizyonu için 2023,2053,ve 2071 gibi uzun vadeli hedefler belirleyen AK PARTİ ve Hükümetimizin bu aziz milletimize olan hizmet aşkı;30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde vatandaşımızın artan teveccühü ile taçlanmış ve üzerimize yeni ve büyük mes’uliyetler yüklemiştir.
Esasen Hükümet olarak başarımızın temelinde vatandaşlarımıza hizmet sunarken hak ve adalete uygun,şeffaf ve hesap v erebilir bir irade,kaynakları verimli kullanma ve kaliteli hizmet anlayışı yatmaktadır.
Belediyecilik hizmeti,öncelikle kararlı,öz güven sahibi,cesur,hamleci,yenilikçi,halka hizmeti hakka hizmet bilen ve gönüller fetheden bir anlayış çerçevesinde,istişare ve ortak akılla hareket etmek prensibine dayanır.
Bu vesileyle Sandıklı’lı vatandaşlarımıza yapacağınız güzel hizmetler de hükümetimizin ve bakanlığımızın desteğinin yanınızda olduğunun bilinmesini ve bu önemli vazifenizin size ve Sandıklı’lı vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eder başarılar dilerim.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN