• 13 Haziran 2015
  • +
  • -

BALLIK GENÇLİK SPOR KLÜBÜNDEN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

BALLIK GENÇLİK SPOR KLÜBÜNDEN  BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Bu sene 2. Amatör Kümede mücadele eden ve grubunu Şampiyon olarak tamamlayarak 1. Amatör Kümeye çıkmaya hak kazanan Ballık Gençlik Spor Klübü Başkan Mustafa ÇÖL’ü makamında ziyaret etti.

Başkan Mustafa ÇÖL’e isminin yazılı olduğu Ballık Gençlik Spor forması hediye eden klüp başkanı ve muhtarı, bu kupanın kazanılmasında sezon içerisinde kendilerine verdikleri maddi manevi destekler için Başkan Mustafa ÇÖL’e teşekkür ettiler.

Başkan Mustafa ÇÖL yaptığı açıklamada; “Spor ve sporcuya olan desteğimiz her zaman devam edecek. Sandıklıyı ve Afyonkarahisar’ı Profesyonel Ligde Sandıklıspor olarak temsil etmekteyiz. Bizler bunu amatör branşlara’da yayarak Sandıklının her branş ve dalda temsil edilmesini sağlamak isiyoruz. Sandıklının 1. Amatör Küme’de takımı bulunmuyordu, Ballık Gençlik Spor ile birlikte 1. Amatör Kümede Sandıklıyı temsil edebileceğiz. Umarım önümüzdeki sezon diğer Sandıklı takımlarımızda Sandıklıyı diğer Amatör Liglerde temsil ederler. Bütün takımlarımıza başarılar diliyorum.”dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN