• 8 Şubat 2022
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE SÜS BALIKLARI HEDİYE ETTİ

BAŞKAN ÇÖL ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE SÜS BALIKLARI HEDİYE ETTİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, SANJET A.Ş tarafından Jeotermal suyla yetiştirilen süs balıklarımızı, Anaokulu öğrencilerine hediye ederek kendilerini ziyaret ettiler.

Anaokulu öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Başkan Mustafa Çöl, kendileri ziyaret ederek yaptıkları etkinliklere eşlik edip hoşça vakit geçirdiler.

Ziyaretleri sırasında Anaokullarımıza akvaryum malzemeleriyle beraber çeşitli türlerde süs balığı hediye eden Başkan Mustafa Çöl, minik öğrencilerimizden sınıflarına hediye ettikleri balıklara güzel bakmalarını, ilerleyen zamanlarda tekrar gelerek balıkların durumlarına hep birlikte gözlemleyeceklerini, bu bağlamda yeni eğitim-öğretim yılında öğretmenlerimize ve idarecilerimize kolaylıklar dilediklerini ifade ettiler.

Başkan Mustafa Çöl’ün anaokullarını ziyareti sırasında SANJET A.Ş tarafından üretilen meyve kurularını da çocuklarımıza dağıtarak, iyi dersler dileklerinde bulunuldu.

Anaokulu öğrencilerimiz Başkan Mustafa Çöl’e hediyeleri için teşekkür ederek, balıklarını çok sevdiklerini, sınıf olarak hep birlikte balıklarına çok iyi bakacaklarının sözünü verdiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN