• 5 Ocak 2017
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL “BAKANIMIZA VE VEKİLİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

BAŞKAN ÇÖL “BAKANIMIZA VE VEKİLİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Sandıklımıza gelecek yatırımlar ve hizmetler için görüşmelerine gece-gündüz, kar-yağmur demeden devam ediyor.

Başkan Çöl, Türkiye Büyük Millet Meclisinde gecenin geç saatleri olmasına rağmen İGM  Üyemiz Mehmet Öztopbaş ile beraber, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Hatice Özkal hanım efendi ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Dr. Fatma Betül Sayan Kaya hanım efendiyi ziyaret ederek yapılması düşünülen yatırımlar ve hizmetler için bir toplantı gerçekleştirdiler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “T.B.M.M’ de çalışmalarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ettiren Milletvekilimiz Hatice Özkal ve Bakanımız Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ile Sandıklımızla ilgili bir toplantı gerçekleştirdik. Çok yoğun bir mesai sürecinde olmalarına rağmen bizlerle görüşerek yatırımlar konusunda sürekli yardımcı olan, müjdeler veren Milletvekilimize ve  Bakanımıza gerek şahsım, gerekse tüm hemşerilerim adına teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Mustafa Çöl ayrıca Sandıklımıza müjdeler ile döndüğünü, ilerleyen günlerde bunları dile getireceğinin de altını çizdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN