• 8 Kasım 2016
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL ÇAY MAHALLESİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇÖL ÇAY MAHALLESİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Çay Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Çay Mahallesi İğde Sokakta yapılan taş döşeme ve kaldırım işlemlerini mahalle sakinleri ile beraber inceleyen Başkan Mustafa Çöl, mahallede oturan vatandaşlarımızın iyi dilek ve teşekkürlerini kabul ederek, kendileri ile sohbet etti.

Yaklaşık olarak 20 yıldır bu mahallenin hor görüldüğünü ve dışlandığını belirten mahalle sakinleri bu dileklerini İğde Sokağa astıkları pankartla dile getirdiler. Başkan Mustafa Çöl mahallede yaptığı incelemelerde bir eve misafir oldu, vatandaşlarla beraber çay içerek sohbet etti. Sokakta yapılan Sanjet çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Başkan Çöl evde bulunan kaloriferleri kontrol etti. Mahallede özellikle bayanlar, verilen Sanjet hizmetinden dolayı Başkan Çöl’e duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Başkan Çöl burada yapmış olduğu açıklamada; “Yapılan tüm çalışmalar, verilen tüm emek siz değerli vatandaşlarımız refahı, mutluluğu ve sevinci için. Bizleri sizler seçtiniz, sizlere layık olmak için gece gündüz çalışıyoruz. Umarım muvaffak olabiliyoruzdur. Sandıklı Belediyesi olarak durmadan daha iyisini nasıl yapabiliriz bunun hesapları ile organize oluyoruz. Gördüğünüz gibi Sandıklımızdaki bütün mahallelerimizde yoğun bir çalışma temposu var taş döşeme işlemlerinden tutunda kaldırım, asfaltlama ve Sanjet gibi çalışmalar yapıyoruz. İnşallah en kısa sürede bu çalışmaları bitirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunmak istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Çay Mahallesi sakinleri Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı ve özellikle verdiği sözü tutmalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ettiklerini belirterek işlerinde kolaylıklar dilediler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN