• 16 Ekim 2017
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL CUMHURBAŞKANIMIZ VE BAŞBAKANIMIZ İLE GÖRÜŞTÜ

BAŞKAN ÇÖL CUMHURBAŞKANIMIZ VE BAŞBAKANIMIZ İLE GÖRÜŞTÜ

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Sayın Hatice Özkal hanımefendinin oğlunun Afyonkarahisardaki düğününde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Sandıklı ilçemizdeki referandum sonuçları için Sandıklımıza teşekkürlerini ileten Cumhurbaşkanımıza burada ilçemiz adına yapılan projeler takdim edildi. Cumhurbaşkanımız burada projeleri inceleyerek gereken talimatları verdiler ve ilçemizi yakından takip ettiklerini belirttiler.

Konu ile ilgili konuşan Başkan Mustafa Çöl; “Sayın vekilimiz Hatice Dudu Özkal hanımefendinin oğlunun düğün sonrası Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM ile ilçemiz adına görüşmelerimiz oldu. Referandum sonuçlarından dolayı ilçemiz adına teşekkürlerini ileten Sayın Cumhurbaşkanımız tüm hemşerilerimize selamlarını ilettiler. Sunduğumuz sürpriz projelerimizin talimatları bizleri ziyadesi ile memnun etti. Rabbim ebediyen razı olsun.” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN