• 13 Ocak 2022
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL MUHTARLARIMIZ VE BASIN TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ÇÖL MUHTARLARIMIZ VE BASIN TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçemizde görev yapan mahalle muhtarlarımızla ve basın temsilcileriyle bir araya gelerek kendileriyle fikir alış verişinde bulunup, vatandaşlarımızdan muhtarlarımıza gelen dilek, istek ve temennileri değerlendirdiler.

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Şifa Cafe’de Muhtarlarımızla ve ilçemizde görev yapan basın temsilcileriyle öğle yemeği organizasyonunda bir araya gelen Başkan Mustafa Çöl, mahalle muhtarlarımıza ve ilçemizde görev yapan basın çalışanlarımıza geniş kapsamlı bir sunum yaparak, yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi.

Halkın nabzını tutarak, yerel yönetimler ile vatandaşlarımız arasında köprü görevi kuran muhtarlarımızla faydalı bir toplantı geçiren Başkan Mustafa Çöl, kendileriyle hasbihallerde bulunarak yapılacak hizmetler konusunda kendilerini bilgilendirerek, ilçemiz için çalışan muhtarlarımıza işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundu.

Burada ilçemizde görev yapan basın çalışanlarımızla da buluşan Başkan Mustafa Çöl, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günleri tekrar kutlayarak, gece-gündüz mesai yaparak ilçemizin adını gerek yerel, gerekse ulusal basında başarıyla temsil eden muhabirlerimize teşekkür ettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN