• 10 Nisan 2014
  • +
  • -

Başkan Çöl Polis Haftası Kutlamalarına Katıldı

Başkan Çöl Polis Haftası Kutlamalarına Katıldı

İlçemizde Türk Polis Teşkilatının 169.yıl dönümü etkinlikleri Kaymakamlık önünde bulunan Atatürk Anıtına çelenk koyma töreni ile başladı.
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl 30 Mart Mahalli İdareler seçimleri sonrası Belediye Başkanı seçildikten sonra katıldığı ilk resmi tören olan 10 Nisan Polis Günü Törenlerine Belediye Meclis Üyeleri, Ahmet Mahmut Saylık, Adnan Öztaş, Mustafa Özak, İl genel Meclis Üyeleri Mehmet Utsal, Mevlüt Özaydın, Mehmet Tobbaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Cemil Akbaş ile birlikte katıldı. Atatürk Anıtı önündeki törenler İlçe Emniyet Müdürü Hakan Berber’in Anıta çelenk koyması ile başlayıp tüm şehit polisler için saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı ile devam etti. İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiser Yrd. Mustafa Özcan‘ın günün anlam ve önemini belirten konuşması sonrası ile son buldu.169.Polis Günü törenine Sandıklı Garnizon Komutanı J.Üst.M.Kemal Çelik, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Cumhuriyet Savcısı Abdülhavap Kılınç, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, Sandıklı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr.Yusuf Karaca, Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman ve resmi kurum müdürleri ile oda başkanları katıldı.
Kutlamalar bugün yatsı namazından önce Ulu Camiinde şehitlerin ruhuna ithafen okutulacak mevlid-i şerif ile son bulacak.

polishaftasi2

polishaftasi3

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN