• 12 Temmuz 2014
  • +
  • -

Başkan Çöl Sahurda İtfaiyecilerle Buluştu

Başkan Çöl Sahurda İtfaiyecilerle Buluştu

Sandıklı Belediye  Başkanı Mustafa Çöl sahur için İtfaiye Personeli ile bir araya geldi. 24 saat nöbet tutan İtfaiye Personeli ile sahur için bir araya gelen Başkan Çöl”Sandıklı Halkının güven ve huzuru için gece gündüz nöbet tutan, aileleri yerine burada sahuru bekleyen İtfaiye Personelimiz ile burada bulunmaktan son derece mutluyum.”dedi.

Cuma günü Sandıklının değişik yerlerinde ki anız yangınları konusunda İtfaiye Personelinden bilgi alan Başkan Çöl, yangına müdahalelerde göstermiş oldukları çaba dolayısıyla kendilerine teşekkür etti.

İtfaiye personellerinden bazıları 20 yıldır İtfaiye Müdürlüğünde görev yapmaktayız fakat ilk defa bir Belediye Başkanı sahuru bizlerle beraber yapıyor.Bizleri bu gece vakti yalnız bırakmayıp sahurunuzu bizlerle yaptığınız için teşekkür ederiz dediler.

İtfaiye Müdürlüğünde sahurunu yaptıktan sonra gece 04:00 saatlerinde,Büz Atolyesi,Belediye Santrali,Mezbaha,Asfalt Şantiyesi,Hal Müdürlüğü ,Temizlik İşleri Müdürlüğü ve BSOM’ da gece nöbeti tutan personeli denetleyen Başkan Çöl ;nöbet yerlerinde sıkıntı olup olmadığını sorduktan sonra birimlerden ayrıldı.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN