• 23 Şubat 2016
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL SPORUN VE SPORCUNUN YANINDA

BAŞKAN ÇÖL SPORUN VE SPORCUNUN YANINDA

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL, Sandıklı Belediyesi tarafından genişletilip yenilenen Fitness Salonunu ziyaret etti.

Fitness Salonu’na gelen hemşehrilerimiz ile sohbet eden Başkan Mustafa ÇÖL, yapılan çalışmalar hakkında sporsever vatandaşlarımızdan bilgi aldı. Fitness Salonundaki aletler, istekler ve yapılabilecek çalışmalar ile ilgili bir durum değerlendirmesi yapan Başkan Mustafa ÇÖL, burada bulunan sporseverler ile birlikte bir hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Fitness Salonunda görüşlerini aldığımız sporcu kardeşlerimiz Sandıklı Belediyesi Fitness Salonunda yapmış oldukları spor aktiviteleri için kendilerine bu imkanı veren Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL’e teşekkür ettiklerini belirttiler.

Başkan Mustafa ÇÖL akşam Fitness Salonunda yaptığı ziyaret sırasında yaptığı açıklamada; “Fitness Salonumuzda Sandıklı ilçemizde isteyen herkesin, her yaş grubundan vatandaşlarımızın faydalanabileceği spor aletleri bulunmaktadır. Bunun yanında istekler doğrultusunda salonumuza yeni aletler de kazandıracağız, bununla ilgili çalışmayı da yapmaktayız. Salonumuzda yaklaşık 150 kişilik bir sporcu grubu akşam 17:00 ile 23:00 arası değişik saatlerde faydalanabilmektedir. Ayrıca sabah 08:00 ile saat 17:00 arası da bayanlarımız yararlanmaktadır. Spora ve sporcularımıza desteğimiz her zaman devam edecektir. Sporcu vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN