• 2 Haziran 2014
  • +
  • -

Başkan Çöl, “Tüm Sandıklı Sevdalılarına Teşekkürler”

Başkan Çöl, “Tüm Sandıklı Sevdalılarına Teşekkürler”

Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçemize doğalgaz gelmesi için gerekli olan %60 elektrik abone sayısına vatandaşların yoğun ilgisi ile ulaşıldığını belirtti.

İlçemize doğalgazın getirilmesi için gerekli yerlere başvurular yapılmış, ön şart olarak elektrik abonesinin %60’ı kadar doğalgaz abonesi olunması istenmişti. Daha sonra Belediyemiz öncülüğünde doğalgaz aboneliği için seferberlik ilan edilmiş ve vatandaşları doğalgaz için aboneliğe ikna çalışmaları başlatılmıştı. Bu çalışmalar kapsamında Başkan Çöl %60’lık abone şartının tamamlandığını belirtti.

Başkan Çöl, “Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen ve yatırım yapabilmenin ön şartı olan elektrik abonelerinin %60 oranında doğalgaz abonesi olunması şartını ilçemizde duyarlı vatandaşlarımız sayesinde yakaladık. Vatandaşlarımızın ilçemize doğalgazın gelmesinden sonra bu ödedikleri bedelin 3 katını ödememeleri için bu sürenin uzatıldığını açıkladı. Doğalgazın ilçemize gelmesi için emeği geçen başta Kaymakamımız Faik Arıcan’a, Ziraat Bankası Müdürü ve personeline, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarına ve tüm Hemşehrilerime teşekkür ederim” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN