• 10 Ocak 2022
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN ÇÖL’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında gazetecilerin ve basının demokrasinin vazgeçilmez bir unsur olduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl, kamuoyunun aydınlatılmasında gazetecilerin önemli bir unsur olduğunun altını çizdi.

Başkan Çöl mesajında; “Gazetecilik mesleği, vatandaşlarımız ile kurumlar arasındaki ilişkilerin yerine getirilmesinde yardımcı olmak, toplumun sesi olarak kamuoyunun düşüncelerini gerekli mercilere iletmek, gerek yerel, gerekse ulusal çapta hizmet vererek yaşanan olayları doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde aktarmak gibi ulvi bir görev üstlenmişlerdir.

Bu görevlerini yerine getirirken zaman ve mesai kavramı gözetmeksizin çalışan, gerek ilçemizde, ilimizde, ülkemizin değişik yerlerinde başarıyla çalışan gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle; mesleğin gerektirdiği etik ve ahlak kuralları doğrultusunda ilkeli ve sorumlu habercilik anlayışıyla görevlerini özveriyle yerine getiren basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü içtenlikle kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN