• 10 Mayıs 2017
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL’DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN ÇÖL’DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, bu akşam idrak edilecek olan mübarek Berat Kandili ile bir mesaj yayınlayarak, vatandaşlarımızın ve İslam aleminin  kandilini tebrik etti.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl mesajında, Berat Gecesi’nin sağlık, huzur ve mutluluk dolu günlere vesile olmasını dileyerek;

“Berat Gecesi de diğer mübarek kandil gecelerimiz gibi Yüce Allah’ın affına ve rahmetine kavuşup, faziletlerinden yararlanma gecesidir. Şaban Ayı’nın 15. gecesine rastlayan Berat Kandili tüm İslam alemi için yeniden doğuşu da ifade etmektedir. Bu münasebetle, Ramazan Ayı’nın da müjdecisi biz Müslümanlar için kutsal olan mübarek geceyi bir fırsat bilerek Rabbimizin rızasına uygun bir şekilde geçirmeli, ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam âleminin huzuru için dua ederek, en güzel şekilde değerlendirmeliyiz.

Bu duygularla Berat Kandili’nin, insanlığın içine düştüğü sıkıntıların; ülkemizde ve dünyada yaşanan sorunların aşılmasına, kardeşlik ve merhamet duygularının güçlenmesine vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz eder, vatandaşlarımızın ve tüm İslâm âleminin Berat Kandilini tebrik ederim” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN