• 9 Temmuz 2015
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL’DEN FUTBOL OKULUNA ZİYARET

BAŞKAN ÇÖL’DEN FUTBOL OKULUNA ZİYARET

Başkan Mustafa ÇÖL Sandıklı Belediyesinin düzenlemiş olduğu “Futbol Okulu”nu ziyaret etti. Çocukları küçük yaşta spora yönelterek kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve spor altyapısını çocuklara vererek spor yapmaları konusunda alışkanlık kazanmaları için düzenlenen Futbol Okulunun son günlerinde Başkan Mustafa ÇÖL halı saha tesislerine gelerek çocuklarla yakından ilgilendi.

Geçen senede olduğu gibi bu senede Futbol Okulunun öğrencileri değişik yaş gruplarında çocuklar oldu. Yetenekli futbolcuların Sandıklısporun alt yapısına seçileceği Futbol Okulunda her gün değişik çalışmalar yapılıyor.

Konu ile ilgili olarak konuşan Başkan Mustafa ÇÖL;”Çocuklarımızın küçük yaşta spora başlamasını sürekli değişik branşlarda teşvik etmeye çalışıyoruz. Düzenlemiş olduğumuz Futbol Okulu ile  çocuklarımızın spora yatkınlığını arttırmak ve Sandıklıspor futbol takımımızın altyapısına futbolcu yetiştirmek için bu ve bu gibi faaliyetleri sürekli destekleyeceğiz. Yaz aylarında çocuklarımız için sosyal aktivitelerimiz bundan sonrada devam edecek.”dedi.

Futbol Kursuna gelerek çocuklarının yaptığı çalışmaları izleyen veliler bu faaliyetler konusunda desteklerinden dolayı Başkan Mustafa ÇÖL’e teşekkür ettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN