• 9 Mart 2016
  • +
  • -

BAŞKAN ÇÖL’DEN GENÇLİK MERKEZİ MÜJDESİ

BAŞKAN ÇÖL’DEN GENÇLİK MERKEZİ MÜJDESİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL, Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Gençlik ve Spor Bakanlığımıza bağlı, Afyonkarahisar Gençlik Merkezinin organize ettiği “Güçlü Yarınlar İçin” adlı programa katıldı.

Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet ERTÜRK burada yapmış olduğu açıklamada; “Bu tür etkinlikleri Afyonkarahisarda sürekli devam ettiriyoruz. Sandıklı İlçemizde ilk defa yapmış olduğumuz bu programımız ile yarının geleceği olan küçük öğrencilerimizi bilinçlendirmeye yönelik değişik aktiviteler yapıyoruz. Hijyen ve Sağlıklı Yaşam konularında öğrenci kardeşlerimizi bilgilendiriyoruz. Bu anlamda bizlere verdiği desteklerinden dolayı Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL’e teşekkür ediyorum.”dedi.

Programda söz alan Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Müdürü Ali AKTAŞ’ta yapmış olduğu açıklamada; “Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL’e bizlere her konuda verdikleri destekten dolayı şahsım ve okulumuz adına teşekkür ediyorum.

BAŞKAN ÇÖL “GENÇLİK MERKEZİMİZ SANDIKLIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL konu ile ilgili olarak; “Eğitim camiasından gelen bir eğitimci olarak, bu ve bunun gibi organizasyonların Sandıklıda eğitim ve öğretim gören öğrenci kardeşlerimize faydalı olacağına canı gönülden inanıyorum. Afyonkarahisarda bulunan ve bugün sizlere bu organizasyonu hazırlayan Afyonkarahisar Gençlik Merkezi’ne, çalışanlarına ve müdürümüz Ahmet ERTÜRK’e, ayrıca Sandıklımızda ilk defa yapılan bu organizasyon için 650 öğrencisi ile mesai harcayan M. Akif Ersoy İlköğretim Okulumuz Müdürü Ali AKTAŞ’a  bende teşekkür ediyorum. Buradan yeri geldiği için bir müjde vermek istiyorum. Gelecek yıl Sandıklı Gençlik Merkezimizi Sandıklımıza kazandıracağız, gerekli görüşmeleri yaptık. Önümüzdeki yıldan itibaren Sandıklı Gençlik Merkezimizin öğrenci kardeşlerimize hizmet verecek. Tüm Sandıklımıza hayırlı olsun. Eğitim, öğretim için yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar artarak devam edecek.”dedi.

Başkan Mustafa ÇÖL Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulundaki faaliyetleri yerinde inceledi, öğrencilerle sohbet eden Başkan Mustafa ÇÖL daha sonra okuldan ayrıldı.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN