• 13 Haziran 2014
  • +
  • -

Başkan Çöl’ün Babala Günü Mesajı

Başkan Çöl’ün Babala Günü Mesajı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Babalar Günü” ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Başkan Çöl, her yıl Haziran ayının üçüncü haftasına rastlayan pazar gününün Babalar Günü olarak kutlandığını ve babaların ailenin temel direği olduğunu, ailenin birlikteliği, aile içi uyum ve ailenin güvencesini sağlama gibi bir çok görev yaptıklarını söyledi.

Sağlıklı bir toplumun oluşmasında babaların büyük rol sahibi olduklarına dikkat çeken Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “Babalar, aile içersinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında en büyük otorite kaynağıdır. Yüreklerinde taşıdıkları sevgi ve şefkati evlatlarından hiçbir zaman esirgememiş ve bu yüzden evlatları tarafından daima örnek alınmışlardır.

Evlatlar olarak, aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalarımıza hak ettikleri değeri vermeli, saygıda kusur etmemeliyiz. Sevincimizle sevinen, üzüntümüzle üzülen babalarımızın bu mutluluğunu daimi kılmak için ailemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler vermenin gayreti içersinde olmalıyız.

Bu vesileyle maddi manevi hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, bütün hayati boyunca kendisini ailesine adayan, yüreklerinde sevgi ve sefkati karşılık beklemeden veren tüm babaların Babalar Günü’nü kutlar, aileleri ile birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir hayat dilerim” dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN