• 19 Ağustos 2022
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL, BİLAL ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL, BİLAL ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın oğlu, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan ile Afyonkarahisar’da düzenlenen etkinlikte bir araya geldiler.

Malazgirt Zaferinin 951. Yılı programı ile Büyük Taarruzun 100. Yılı programı münasebetiyle Afyonkarahisar ilimizde düzenlenen programa katılan; Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan, Afyonkarahisar Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Okçular vakfı Başkanı Haydar Ali Yıldız burada bir basın toplantısı gerçekleştirdiler.

Afyonkarahisar Zafer Meydanında yapılan toplantının akabinde burada açılan çadır stantları gezen Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan ve bereberindeki heyet, Sandıklı Belediyemizin standını gezerek Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ile görüştüler.

İlçemizle ilgili Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’den kısa bir brifing alan Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan, Sandıklı ilçemizde yapılacak olan binicilik ve okçuluk alanlarındaki projeye destek sözü vererek, ilçemizin mirasının barındığı çadırımızda bir hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN