• 20 Eylül 2022
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL HÜDAİ KAPLICALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL HÜDAİ KAPLICALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarımızda incelemelerde bulunarak yapılan iş ve işlemleri yerinde görüp, yetkililerden bilgiler aldılar.

Başkan Dr. Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarımızda yaptığı incelemeler kapsamında; Kaplıcalarımızda bulunan mutfağımızı ziyaret ederek burada yapılan çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kendi direktifleri doğrultusunda, yaklaşık 8 senedir ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize her gün verilen üç çeşit sıcak yemeğin yapım işini denetleyerek, görevli personele bu bağlamda yardımcı olup, hazırlanma sürecinde kendileriyle istişarelerde bulundular.

Akabinde Hüdai Kaplıcalarımızda bulunan Çamaşırhaneyi gezen Başkan Dr. Mustafa Çöl, burada görev yapan personelimiz ile karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak, yapılan çalışmalarla istek, dilek ve temennileri dinleyerek çözülmesi noktasında talimatlarını verdiler.

Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızda yapılan çalışmalar ve yeni faaliyete girecek hizmetlerle bölgede şifa merkezi olma noktasında emin adımlarda yürüdüklerini ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, bu yılın sonunda bambaşka bir Kaplıca kimliğine bürüneceklerini, vatandaşlarımıza hizmet noktasında farklı konseptleri hemşehrilerimizle buluşturacaklarını belirtti.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN