• 12 Eylül 2022
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN 2022/2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI MESAJI

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN 2022/2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, yeni başlayan eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Dr. Mustafa Çöl mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Yeni eğitim ve öğretim yılının başta geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Şimdiye kadar eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan tüm imkânlarını seferber eden Sandıklı Belediyesi, aynı düstur ile çalışmalarına devam edecektir.

Büyük bir özlem ve heyecanla okullarına dönecek öğrencilerimizin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda eğitim almaları için tüm imkânlarımız ile yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Aldıkları eğitimle ülkemiz ve milletimiz için birçok başarıya imza atacak olan çocuklarımızı bugün bizlere emanet edilen makamlarda görmek bizim için büyük bir gurur kaynağı olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim öğretim yılının ülkemize, milletimize, Sandıklı’mıza ve eğitim camiamıza, başarılarla dolu, hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyor; değerli öğretmenlerimize, geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize ve kıymetli velilerimize sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN