• 26 Eylül 2022
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Destek Hizmetleri Müdürlüğümüzü ziyaret ederek kendileriyle istişarelerde bulundular.

Öğlen yemeği organizasyonunda kendileriyle bir araya gelen Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ve Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş, Destek Hizmetleri Müdürlüğümüze bağlı personellerimiz yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden Destek Hizmetleri Müdürlüğümüze bağlı personellerimiz, kendilerine her konuda verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek, hemşehrilerimize hizmet noktasında her geçen gün ilerlediklerini ifade ettiler.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada; “Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz geniş hizmet yelpazesinde önemli bir yeri teşkil ediyor. Gerek şehir içi ve şehir dışı taşımacılık, gerek alım-satım işlemleri, gerekse Bilgi İşlem birimi olarak vatandaşlarımıza her alanda başarıyla hizmet vermektedir. Ben bu bağlamda Destek Hizmetleri Müdürlüğümüze başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN