• 27 Eylül 2022
  • +
  • -

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alıp, öğle yemeği organizasyonunda kendileriyle bir araya geldiler.

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, İtfaiye Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmaları yakından incelediğini belirterek, yangın, deprem, su baskını, trafik kazası ve benzeri kötü durumlarda hemşehrilerimizin malı ve canının kendilerine emanet olduğunu ifade ederek, gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

İtfaiye Müdürlüğümüzün envanterine yeni kazandırılan ekipmanlarla her türlü olaya müdahale edebilecek kapasitede olduğunu belirten Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, mesai kavramı gözetmeksizin hayatlarını riske eden İtfaiye Müdürlüğümüze kazasız, belasız görevler dileklerinde bulundular.

Öğle yemeği organizasyonunda yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür eden İtfaiye Müdürlüğümüz personelleri, kendilerine verdikleri her türlü desteklerden dolayı teşekkür ederek, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ile bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN