• 18 Ekim 2021
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL GASTRO AFYON FESTİVALİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL GASTRO AFYON FESTİVALİNİ ZİYARET ETTİ

Başkan Mustafa Çöl, UNESCO tarafından  “Yaratıcı Şehirler Ağı”nda (UCCN) Türkiye’yi temsil eden üç şehirden biri olan Afyonkarahisar’da geleneksel hale gelen ve 14-17 Ekim tarihleri arasında düzenlenen “Gastro Afyon 3. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivali”ni ziyaret etti.

Misafirlerimize hem göz hem de damak tatlarına hitap edilen festival alanını gezerek ziyaretlerde bulunan Başkan Mustafa Çöl, Sandıklı ilçemizi temsilen Sandıklı Kadın Kültür Evimiz tarafından açılan standımızı ziyaret ederek, yapılan çalışmaları yakından takip edip, buradaki yemek yarışması için hazırlanan yemeklerle ilgili bilgi aldılar.

Başkan Mustafa Çöl burada yapmış olduğu açıklamada; “Gastro şehri Afyonkarahisarımızda ilçemiz temsil ederek yöresel lezzetlerimizi buraya gelen misafirlerimizle buluşturmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Festivalin ilk gününden son gününe kadar standımız büyük ilgi gördü. Ben böylesine güzel bir organizasyon düzenleyen başta Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN