• 5 Haziran 2017
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL GAZİMİZ İLE İFTARDA BULUŞTU

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL GAZİMİZ İLE İFTARDA BULUŞTU

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Ramazan iftarları programlarında Kayseride yapılan bombalı terör saldırısında yaralanan Gazimiz Kayhan Uluhan’ı baba evi Ürküt Köyünde ziyaret ederek oruçlarını açtılar.

Sandıklı Belediye Başkanımızın beraberinde İl Genel Meclis üyelerimizi Mehmet Öztopbaş, Mevlüt Özaydın, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Hacer Demirtaş, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Mersin, Ürküt Köyü Muhtarı Caner Güngör katıldılar.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl burada Gazimiz Kayhan Uluhan ve aile üyeleri ile beraber oruçlarını açarak sohbet etme imkanı buldular. Başkan Çöl burada yapmış olduğu açıklamada; “Ramazan Ayı bolluk, bereket ve rahmet ayıdır. Paylaşmak ve beraberce bu dualara amin demek bizlere bu manevi ayda huzur vermektedir. Gazimizi ve aile eşrafı ile böylesine manevi atmosferi yüksek bir ayda buluşmak bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Şahsım, Belediyemiz, İl Genel Meclis üyelerimiz ve Ak Parti olarak Gazimizin her zaman yanında ve destekçisiyiz.” ifadelerine yer verdi.

Gazimiz Kayhan Uluhan ve ailesi Başkan Mustafa Çöl’e beraberindeki heyete bu güzel ziyaretleri ve yapmış oldukları iftar programı ile kendilerini Ramazan ayında unutmadıkları için   teşekkürlerini ilettiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN