• 8 Nisan 2016
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL GENÇLERİMİZ İLE BULUŞUYOR

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL GENÇLERİMİZ İLE BULUŞUYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL, Sandıklı Belediyemiz tarafından organize edilen “Sandıklı Gençlik Buluşmaları” etkinlikleri kapsamında Sandıklıdaki gençlerimiz ile buluşuyor.

Başkan Mustafa ÇÖL, “Sandıklı Gençlik Buluşmaları” kapsamında ilk ziyaretini Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne yaptı. Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Osman GÖNÜLSEVEN ve öğrencilerimiz ile birlikte yaptığı buluşma toplantısında Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile sohbet ederek, görüşlerini paylaştı.

Gündem, hayat, spor, eğitim ve öğretim gibi pek çok konunun karşılıklı olarak konuşulduğu toplantıda Başkan Mustafa ÇÖL kendisinin de bir İmam Hatipli olduğunun altını çizerek, İmam Hatip öğrencilerinden beklenti, istek ve temennileri ile ilgili görüşlerini paylaştı. Başkan Mustafa ÇÖL buluşma toplantısında, aynı zamanda öğrenci kardeşlerimizin Sandıklı Belediyesinden dilek ve isteklerini dinledi. Sandıklı Belediyesi olarak gençlerimize yaptıkları ve çok yakın bir zamanda gerçekleştirecekleri projelerden bahsetti. Çok verimli geçen toplantı karşılıklı olarak soru ve cevaplar ile devam etti.

Toplantı sonunda Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Osman GÖNÜLSEVEN, bu güzel etkinliği düzenlediği ve ilk olarak Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni seçtiği için Başkan Mustafa ÇÖL’e teşekkür ederek, günün hatırası olarak bir hediye takdim ettiler. Gençlerimiz ile bu şekilde toplantılarda beraber olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Mustafa ÇÖL gençlik buluşmalarının başka okullarımızda da devam edeceğini söyledi.

“Sandıklı Gençlik Buluşmaları” Başkan Mustafa ÇÖL ve öğrenci kardeşlerimizin çektirdikleri hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN