• 25 Şubat 2019
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL GENÇLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL GENÇLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Yunus Emre Proje etkinlikleri kapsamında restore edilen Gülşani Konağında gençlerimiz ile buluşarak unutulmayacak bir geceye ev sahipliği yaptılar.

Bilindiği gibi “Sevgiye Davet” projesi kapsamında “Yunus Emre” adını taşıyan okullarımızın bir araya gelerek yapılacak etkinlikleri düzenlemeleri ve faaliyetlerin yol haritalarının çıkarıldığı projeye dahil olan öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve meslek yüksek okulu öğrencilerimizin katıldığı gecede Gülşani Konağı büyük bir buluşmaya kapılarını açtı.

Yapılan toplantı ile önümüzdeki günlerde yapılan olan etkinliklerin karara bağlandığı gecede, misafirlerimize çiğ köfte ziyafeti sunuldu. Gençlerimiz ile karşılıklı hasbihallerde bulunan Başkan Mustafa Çöl,  proje kapsamında yapılacak olan etkinlikleri kendileriyle paylaşarak verdikleri desteklerden dolayı bütün okullarımıza ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

Gençliğin önemini vurgulayan Başkan Mustafa Çöl; “Yunus Emre proje etkinliğine gençlerimiz ve proje mimari öğretmenlerimizle ilçe Başkanımız ve meclis üyesi adaylarımız ile katıldık. Harika projeler geliyor.” Dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN