• 7 Eylül 2015
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL HALKLA İÇ İÇE

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL HALKLA İÇ İÇE

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve halkla sohbet eden onların istek ve şikayetlerine çözüm olmaya çalışan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL, her zaman olduğu gibi halkla iç içe.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL fırsat buldukça Sandıklılı hemşerilerini 7 den 70 e ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Sürekli halkın arasında olmayı tercih eden Başkan ÇÖL vatandaşlarla karşılaştığı her ortamda onlarla selamlaşıp sorularına, sorunlarına çözüm bulmak için elinden geleni yapıyor. Çocuklara da yoğun sevgi ve ilgi gösteren Başkan ÇÖL, onların istek ve düşüncelerini de dinliyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren ve vatandaşların tüm sorularını büyük bir içtenlikle cevaplayan Başkan Mustafa ÇÖL’e vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Ziyaretlerinde halkın problemlerini dinleyen Başkan ÇÖL; “Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayarak, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde belediye hizmetlerini şehrin her noktasına ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL konu ile yapmış olduğu açıklamada;

“Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar olan süre zarfında Belediyenin makam odasınının kapılarını vatandaşımıza sonuna kadar açtık. Çoğunlukla vatandaşlarımızla çarşıda, pazarda, mahallede, köyde, kısacası vatandaşımızın yanında olmak için hep vatandaşlarımızın olduğu yerlere gittik. Vatandaşlarımızın istek dilek ve temennilerini hep yerinde dinledik, birebir şahit olduk, çözülmesi için talimatlar verdik. Belediyecelik sadece iyi günde değil kötü gününde de vatandaşlarımızın yanında olmaktır. Bunun için  çaba ve gayret gösterdik, bundan sonrada bu gayret ve çabamız artarak devam edecektir.

Eskiden Belediyelere dilekçe ile müracaat edilirdi şimdi hayata geçirdiğimiz Sandıklı Belediyesi Mobil Uygulamamız ile vatandaşlarımız evinden çıkmadan bir cep telefonu ile bizlere dertlerini sıkıntılarını isteklerini yada resim göndermek sureti ile bizlere ulaştırabiliyorlar. Vatandaştan kaçan Belediyecilik değil vatandaşın ayağına giden Belediyecilik anlayışı ile hizmet yapmaya devam ediyoruz. “dedi.

Vatandaşlar halkın isteklerini halkın dilinden dinleyen bir Belediye başkanına sahip oldukları için şanslı olduklarını ve yapılan çalışmaları beğendiklerini dile getirirken, Başkan ÇÖL’ün başarılarının devamını dilediler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN