• 8 Nisan 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL İFTAR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL İFTAR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Ramazan ayı iftar ziyaretlerine devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzü tarafından organize edilen iftar ziyaretlerine Ramazan ayının son gününe kadar devam edecek olan Başkan Mustafa Çöl, bu vesileyle Tapduk Emre mahallemizde Bekir Özbay’ın misafiri oldular.

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyaretler kapsamında Başkan Mustafa Çöl, Tapduk Emre muhtarımızla birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde ailemiz ile birlikte iftar yaparken, çocuklarımıza hediye vererek Ramazan aylarını tebrik ettiler.

İftar ziyaretleri kapsamında iftar yemeğinin akabinde Gazimiz Yüksel Çakar’ı ve Annesi Cennet Çakır teyzemizin çayını içmeye giden Başkan Mustafa Çöl, kendileriyle hoş sohbetlerde bulunarak hayır dualarını aldılar.

Ailelerimiz bu ziyaretler kapsamında Başkan Mustafa Çöl’e çok teşekkür ettiklerini belirterek, kendilerini Ramazan ayında unutmadıkları için duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Tapduk  Emre mahallemizdeyiz. Muhtarımız ve Kültür Müdürlüğümüz ile birlikte Bekir Özbay’ın evine misafir olduk. Mehmet Akif, Ömer Halis ve İlyas Selim ile iftar sofrasını ve Ramazan Şerif’in güzelliklerini paylaşmak harikaydı. İftar sonrası Gazimiz Yüksel Çakır’ı ziyaret ettik, çay ve hoş sohbetini paylaştık. Sonsuz Teşekkürler.” İfadelerine yer verdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN