• 7 Haziran 2016
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL İFTARDA VATANDAŞLARIMIZI YALNIZ BIRAKMADI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL İFTARDA VATANDAŞLARIMIZI YALNIZ BIRAKMADI

Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL, Belediye Düğün Salonunda Sandıklı Belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.

Ramazan ayı boyunca her gün Ramazan İftar Çadırında verilecek olan yemeğin ilk gününe Başkan Mustafa ÇÖL, İl Genel Meclis üyelerimiz, Belediye Meclis üyelerimiz, Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Ahmet SAYLIK, Belediye birim müdürlerimiz ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Belediye Düğün Salonuna iftar münasebetiyle gelen vatandaşlarımız yemeklerini Başkan Mustafa ÇÖL ve meclis üyelerimizin ellerinden aldılar. İftarın sonunda duayı Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL yaptılar. İftar programına katılan vatandaşlarımız yapmış olduğu bu organizasyonlardan dolayı Başkan Mustafa ÇÖL’ e teşekkür ettiler.

İftar çadırlarında vatandaşlarla bir araya gelen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL, iftar çadırlarının zengin fakir ayırt etmeksizin insanları bir araya getirdiğini belirterek, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar çadırı geleneğimizi devam ettiriyoruz. Ramazan paylaşmanın, birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörü duygularının yoğun olarak yaşandığı bir ay. Ramazan ayı toplumda birlik ve beraberliğin daha da artmasına vesile oluyor. Toplumun ayrı ayrı  kesimlerinde bir araya gelen insanlar, birlik ruhunu oluşturuyor” dedi.

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL “RAMAZAN’IN GÜZELLİKLERİNİ YAŞATIYORUZ”

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa ÇÖL; “Bir Ramazan ayına daha beraberce girmenin mutluluğunu ve huzurunu hissetmekteyiz. Bilindiği gibi Ramazan ayında Sandıklı Belediyesi olarak İftar Çadırımızda Ramazan ayı boyunca isteyen herkese sıcak yemek veriyoruz.

BAŞKAN ÇÖL “KURU GIDA PAKETLERİMİZ DAĞITILACAK”

Bunun yanında iki yıldan beri devam eden “Yaşlı Bakım Projesi” ile her gün yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza sıcak yemek dağıtıyoruz. Ramazan ayı münasebetiyle buralara kadar gelemeyen ama ihtiyaç sahibi ailelerimizi de unutmadık, onlara da “kuru gıda” paketleri hazırlattık bunlarda Ramazan ayı içerisinde hemşerilerimizin evlerine bırakacağız. Teravih namazlarından sonra farklı camilerimizde şerbet ikramı yaparak eski geleneklerimizi sürdürüyoruz.

BAŞKAN ÇÖL “MAHALLE İFTARLARIMIZ BAŞLIYOR”

Yüne bu hafta içerisinde geçen sene Sandıklımızda ilk defa gerçekleştirdiğimiz ve bütün hemşerilerimizin beğenisini kazanan  Mahalle İftarlarımıza başlıyoruz. Bütün Mahalle sakinlerimiz ile beraberce iftar etmenin mutluluğunu ve hazzını yaşayacağız.

Saydığım bu hizmetler Sandıklı Belediyesi olarak bizlerin yapmakla mükellef olduğumuz işlerin başında olduğunu düşünüyorum. Sandıklılı hemşerilerimiz için daha yapılacak çok hizmet, gidilecek çok yol olduğunu biliyoruz. Bu düşünceler ile bütün Sandıklı İlçemizin Ramazan ayını tebrik ediyor, bizleri Ramazan Bayramına ulaştırmasını Cenabı ALLAH’ tan niyaz ediyorum.”diyerek sözlerini noktaladı.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN