• 1 Kasım 2017
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün Cumhurbaşkanımızın davetlisi olarak katıldığı yurt dışı gezisi münasebetiyle gerçekleştirilemeyen Muhtarlar Haftası programı Sandıklı Cumhuriyet Parkında mahalle ve köy muhtarlarımız ile meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Karşılıklı fikir alış verişinin yapıldığı etkinlik, muhtarlarımızın dilek, temenni, istek ve yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürleri ile devam etti. Burada bir konuşma yapan Başkan Mustafa Çöl; “İlçemizin gelişmesi için fedakarca çalışan köy, belde, ilçe ve merkez mahalle muhtarlarımız ile böyle güzel bir organizasyonda beraber olmaktan dolayı bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Muhtarlar Haftası münasebetiyle bir araya gelmekten dolayı son derece memnunuz. Muhtarlarımız ile sürekli istişare ve bilgilendirme toplantıları yaparak sık sık bir araya geliyoruz. Yapılan bu bilgilendirmeler ve çalışmalar sonucunda vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet alma noktasında büyük bir katkı sağladığınızı düşünüyorum.

Böyle güzel bir günde sizlerle bir araya gelerek köylerimizle mahallelerimizin genel durumuyla ilgili istişarelerde bulunmak bizleri mutlu ediyor. Yaşadıkları bölge için ellerinden gelen tüm gayreti gösteren değerli muhtarlarımıza bu anlamlı gün vesilesiyle çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.”diye konuştu.

 

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN