• 26 Ocak 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş, hemşehrilerimize ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Mustafa Çöl tarafından rutin haline getirilen ziyaretler kapsamında; geçmiş olsun ziyaretleriyle, yeni doğan bebeklerimize hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyor.

Sandıklı Belediyemizde çalışan personellerimize geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunan Başkan Mustafa Çöl, kendilerine ve ailelerine acil şifalar dileklerinde bulunarak, en kısa zamanda normal yaşantılarına dönmeleri dileklerinde bulundular.

Yeni dünyaya gelen bebeklerimizin ailelerini ziyaret eden Başkan Mustafa Çöl, ailelerine hayırlı, vatanına, milletine, dinine, bayrağına bağlı nesiller olmalarını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederek, evlatlarının hayırlı ve uğurlu olmalarını temenni ettiler.

Başkan Mustafa Çöl ziyaretleri kapsamında ailelerimizin bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sorarak, bu konuda kendilerini gece-gündüz aramaktan çekinmemeleri gerektiğinin altını çizerek, ailelerimize günün bir hatırası olması sebebiyle hediye takdim ettiler.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden hemşehrilerimizin böyle günlerde dayanışma ve yardımlaşma duygularının kendileri için daha önemli olduğunu belirterek, bu nazik ziyaretler için Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ettiklerini belirttiler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN