• 13 Mart 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Toplumların sağlıklı yaşamak ve sağlık temelinde hayatlarını devam ettirmelerinin dünyadaki en önemli unsurlardan olduğuna vurgu yapan Başkan Mustafa Çöl, mesajında;

“Mesai kavramı gözetmeksizin çalışan tüm sağlık personelinin bütün gayreti, vatandaşlara zamanında ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak sağlıklarına yeniden kavuşmasını sağlamaktır.

Sağlık çalışanlarımız, karşılaştıkları zorluklara göğüs gererek bu saygın ve onurlu mesleği büyük bir özveriyle yürütüyorlar. Birikimleri ve eğitimleriyle insanları daha uzun ve daha iyi koşullarda yaşatmak, sağlık sorunlarını gidermek için gösterdikleri çabayı her zaman takdir ediyor, destekliyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgınına karşı milletçe yürüttüğümüz mücadelede, sağlık çalışanlarımız en ön saflarda olmuştur. Eşsiz bir fedakârlık örneğiyle halk sağlığını korumak adına canla başla çalışan sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; hayatlarını hayat kurtarmaya adamış, büyük bir fedakârlıkla çalışan, kutsal ve onurlu bir mesleği yerine getiren tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN