BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 15 TEMMUZ MESAJI

SANDIKLI KENT KONSEYİ TOPLANDI
12 Temmuz 2019
OYUNCAK MÜZESİ TÖRENLE AÇILDI
13 Temmuz 2019

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 15 TEMMUZ MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı yaklaşan 15 Temmuz hain darbe girişimin üçüncü yıl dönümü münasebetiyle açıklamalarda bulundu.

Başkan Mustafa Çöl mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Bilindiği gibi üç yıl önce bir 15 Temmuz gecesi karanlık şer odakları vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı darbe girişiminde bulunmuş, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına uyan halkımız bedenini kurşunlara siper etmiş, tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanına bir kere daha imza atmışlardır.

Ülkemize tarihimizin en karanlık gecelerinden birisi yaşatan FETÖ terör örgütüne karşı büyük bir zafer kazanan aziz milletimiz karanlık güçlere bölünemez, parçalanamaz olduklarını göstermişlerdir.

15 Temmuz günü bütün Türkiye’de olduğu gibi ilçemiz Sandıklıda da birlik ve beraberlik mesajı vereceğiz. Sizleri üç yıl önce anonslarla çağırdığımızda hiç düşünmeden gelerek nasıl meydanları doldurduysanız, aynı heyecan, aynı coşku, aynı kararlılıkla hep birlikte omuz omuza tek ses, tek nefes olarak gerekli cevabı vereceğimize inancımız tamdır.

Ben bu düşüncelerle, 15 Temmuz Pazartesi günü sizleri Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi meydanında akşam 21:00 – 24:00 saatleri arasında yapılacak olan 15 Temmuz Programımıza davet ediyor, hepinize ayrı ayrı saygı ve selamlarımı gönderiyorum.”dedi.