BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

YARENLERDEN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
20 Nisan 2016
İSTASYON MAHALLESİNDEN BAŞKAN ÇÖL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
26 Nisan 2016

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Mustafa ÇÖL mesajında; “Geleceğimizin teminatı sevgili çocuklar, ülkemizin huzuru, refahı ve gelişmesi için yarınları kucaklamaya hazırlanan siz çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli, mutlu ve özgür bireyler olarak hayata devam etmeleri en önemli gayemizdir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kendilerini geliştirmeleri, araştıran ve sorgulayabilen donanımlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak bizlerin en önemli görevlerinden bir tanesidir.

Bu sebep ile çocuklarımıza sahip çıkacak onların yarına daha umutlu ulaşması için gayret edeceğiz. Dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek “bayram” olan bu günde kalplerindeki masumiyeti gözlerindeki ışıkla bugünümüzü ve yarınımızı aydınlatan çocuklarımızın sağlıklı bir aile ve toplum yapısı içinde büyümelerini temenni ediyor, başta Sandıklımız olmak üzere ülkemiz ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, bütün çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyor, hepsinin gözlerinden öpüyorum.” dedi.