• 15 Temmuz 2015
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA BAYRAM HEDİYESİ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA BAYRAM HEDİYESİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL Bayram arifesinde olduğumuz şu günlerde Engelli vatandaşlarımıza bayram hediyesi olan elektrikli arabalarını Belediye önünde düzenlenen organizasyon ile teslim etti.

Başkan Mustafa ÇÖL engelli elektrikli araçların teslimi sırasında yaptığı konuşmada; “Sandıklıdaki engelli kardeşlerimizin engellerini Sandıklı Belediyesi olarak şu mübarek günlerde kaldırdığımız için çok mutluyum. Engelsiz bir yaşam projesi kapsamında 2014 Aralık ayında gurbetçi vatandaşlarımızın ve kısa adı EYAD olan derneğimizin katkıları sonucunda Hollanda’dan temin ettiğimiz araçlarımızı, Mayıs 2015 tarihinde Sandıklımıza getirdik.  Burada gereken kontrolleri ve testleri yapılan araçların periyodik muayenelerini yaptıktan sonra kurduğumuz heyet ile beraber engelli araç sahipleri belirledik. İnşallah bu ve bunun gibi projeleri artırarak devam ettireceğiz. Sandıklı halkımıza hizmet etme noktasında faaliyetlerimiz devam edecektir. Burada 1.Etap engelli araçlarımızı dağıttık, ilerleyen süre zarfında 2.etap engelli araçlarımızı da inşallah dağıtacağız buradan onun müjdesini de veriyorum. Şimdi alacağınız araçların hayatınızda bir çok engeli kaldıracağını ümit ederek sizlere teslim ediyoruz, kazasız belasız kullanmanız dileği ile hayırlı olsun.” dedi.

Engelli araçlarının dağıtımı sırasında görüştüğümüz vatandaşlarımız ise Sayın Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL’ün kendilerine bayram hediyesini erken  verdiğini, yaklaşan Bayram ile beraber çifte bayram yaşadıklarını, bu sebepten dolayı bizleri hiçbir zaman unutmayarak sürekli arkamızda duran Başkanımız Mustafa ÇÖL’e ne kadar teşekkür etsek azdır, Allah razı olsun dediler.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN