• 6 Mayıs 2016
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN HASTANE ZİYARETİ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN HASTANE ZİYARETİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Sayın  Mustafa ÇÖL, Sandıklı Devlet Hastanesini ziyaret ederek hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulundu, istek ve ihtiyaçlarını sordu. Hastalarla sohbet eden Sandıklı Belediye Başkanı ÇÖL’ e hastalar ve hasta yakınları ziyaretinden dolayı teşekkür ederek duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

“İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa ÇÖL; “Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum. Tedavi gören hastalarımızı ziyaret ederek onlarla hemhal olmaya çalıştık. Hasta ve yakınlarına moral ve motivasyon vermek için ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Başkan Mustafa ÇÖL ziyaretleri sırasında hastalarımıza ve yakınlarına hediyeler verdi, özellikle hastanede tedavi gören çocuklarımız ile yakından ilgilenen Başkan ÇÖL, çocuklarımıza oyuncak hediye ederek onları sevindirdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN