• 30 Ağustos 2017
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kurban bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Mustafa Çöl mesajında; “Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

İnsanı insan yapan ve bütün erdemlerin birlikte yaşandığı dini bayramlarımızdan birisi olan Kurban Bayramı’nın sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olmasını diliyor ve bu birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışan kötü niyetli mihraklara fırsat vermeden nice bayramlara ulaşmasını temenni ediyorum. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle kurban bayramınız kutlu olsun.” dedi.

Başkan Çöl mesajını “Sandıklı Beledisi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında Kurban Bayramının ikinci günü (02/09/2017 Cumartesi) saat 16:30’da Bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU’nun katılacağı bayramlaşma törenine bütün vatandaşlarımızı davet ediyorum.” ifadeleri ile sona erdirdi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN