• 18 Şubat 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN POMEM KURSUNA ZİYARET

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN POMEM KURSUNA ZİYARET

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl ve Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş, Sandıklı Kapalı Spor Salonunda Polis Meslek Yüksek Okulu (POMEM) için Sandıklı Belediyesi ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüzce düzenlenen kursu ziyaret ederek kursiyerlerle bir araya geldi.

Gençlerimizle buluşan Başkan Mustafa Çöl, kendilerine girecek oldukları POMEM sınavında başarılar dileklerinde bulunarak, baklava ikramında bulundular.

Gençlerimiz bu nazik jest için Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ederek, bu kursu ücretsiz olarak verdikleri için kendilerine ve İlçe Gençlik Spor Müdürü Murat Araz ile görevli personellere teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Polis Okullarımıza hazırlanan kıymetli gençlerimize, burada hazırlık parkurları yaptık. Burada incelediğim kadarıyla muhteşem bir çalışma olmuş. Kendilerine Pazar günü girecek oldukları sınavda kendilerine başarılar dileklerinde bulunuyorum. Allah gönüllerine versin. Emek olunca başarıda oluyor. Ben bu vesileyle Cenab-ı Allah’tan, kıymetli kardeşlerimizin ülkemize, milletimize, vatanımıza hayırlı hizmetler etmesini niyaz ediyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN