• 1 Mayıs 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayramlar sevginin, saygının pekiştiği, hoşgörünün daim olduğu özel günler olduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl, şu ifadelere yer verdi.

Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını geride bırakıyor, bütün bir toplum olarak kaynaşma günü olan Ramazan Bayramına ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar, her yıl gelip geçen sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, bizi biz yapan birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı çok özel günlerdir.

Ramazan Ayının hepimizde güçlendirdiği manevi anlayış sayesinde, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmanın sevincini, iftar sofralarını paylaşmanın mutluluğunu, bizi birbirimize yakınlaştıran sevgi, dostluk ve kardeşlik gibi bağların önemini daha güçlü duygularla yaşadık.

Ramazan ayında yaptığımız mahalle ziyaretleri ile hemşehrilerimiz ile iç içe olmaya, rahmet ayı Ramazan’ın bereketini hep birlikte yaşamaya gayret gösterdik. Bu buluşmalarda ayrıca hemşehrilerimizin fikirlerinden istifade ettik, dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirdik.

Bu duygu ve düşüncelerle şehit yakınlarımızın, kahraman gazilerimizin, geleceğimizin ışığı evlatlarımızın, elleri öpülesi büyüklerimizin halkımızın, milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bu bayramın hepimize, bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyor, herkese en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN