• 13 Nisan 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, 14-20 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen “Şehitler Haftası” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Milletimizin şanlı tarihi sayısız kahramanlıklarla doludur. Bu kahramanlıkların en anlamlı kanıtı aziz şehitlerimizdir. Başkan Mustafa Çöl, mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Şehitlik, makamına erişmek şereflerin en büyüğüdür. Tarihimiz boyunca aziz milletimiz, bu uğurda şehadet şerbeti içerek sayısız kahramanlık destanına imza atmıştır. Vatan toprağımız ve bayrağımız için canını veren şehitlerimiz, bütünlüğümüzün en önemli göstergesi, birliğimiz ve beraberliğimizin baki olduğunun en önemli kanıtıdır.

Ülkemizi kanları ve canları pahasına koruyan, birlik ve bütünlüğümüze kasteden her türlü düşmana karşı bu uğurda canını feda eden şehitlerimize minnet borcumuz ömür boyu ödenmez.

Ben bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, bölücü mihraklara dünyanın neresinde olursa olsun göz açtırmayan kahraman vatan evlatlarımızı, darbe ile terör belası olmak üzere bedenini siper eden toprağın bağrına düşmüş  aziz şehitlerimizi, rahmet, minnet ve hürmetle yad ediyor, emanetleri olan ailelerine sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN