BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

SANDIKLI HÜDAİ KAPLICALARINDA ÇAMUR FESTİVALİ YAPILDI
22 Kasım 2017
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
23 Kasım 2017

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri ziyaret ederek kış döneminin başlaması ile birlikte işlerinde kolaylıklar diledi.

Temizlik İşleri Müdürlüğünde yapılan çalışmalar, sistem ve bundan sonra yapılacak faaliyetler hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Mustafa Çöl; “Havaların soğuması ile birlikte sokaklarda çalışan personelimize kışlık elbiseler alarak kendilerine teslim ettik. Zor şartlar altında çalışan bütün personelimize göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN ÇÖL’DEN SİGARAYI BIRAKANLARA ÖDÜL

Başkan Mustafa Çöl ziyaret sırasında sigarayı bırakan personelleri tebrik ederek, ödüllendireceğinin sözünü verdi. Bundan sonra sigarayı bırakan personeli ödüllendirerek kendilerini motive etmeyi amaçladıklarının altını çizen Başkan Mustafa Çöl; “Sigara paketlerini son kez ellerine alan personelimiz sağlıklı bir hayata merhaba dediler. Bizlerde bu işin artması için kendilerine destek olarak kampanya haline gelmesini istedik. Bundan sonra bütün Müdürlüklerimizde sigarayı bırakan personelimizi ödüllendirmeye devam edeceğiz. Ben bu bağlamda sigarayı bırakan personelimize göstermiş oldukları azim ve gayretlerden dolayı teşekkür ederim.” dedi.