• 21 Mart 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN YAŞLILAR HAFTASI MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN YAŞLILAR HAFTASI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, 18/24 Mart tarihleri aralığında kutlanan “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Mustafa Çöl mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Yaşlı, genç ayrımı yapmaksızın hep birlikte yaşanan hayat herkesi mutlu eder. Hayatlarının büyük bir kısmını topluma adamış, geçmiş ile gelecek arasındaki sarsılmaz köprü vazifesi gören yaşlılarımız, kültürümüzün vazgeçilmez unsuru olmuşlardır.

Yaşlılarına sahip çıkmayan toplumlar geleceklerinde söz sahibi olamaz. Milli değerlerimiz ve kültürümüzün bizlere en büyük mirası olan yaşlılarımız, yaşadıkları hayat tecrübeleri ile toplumumuzun önemli yapı taşlarıdır.

Yaşlılarımıza rahat bir hayat sunmak, yaşadıkları sıkıntıları ortadan kaldırmak, mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürmek bizlerin en büyük görevlerinden birisidir. Bizlerde şahsım ve Sandıklı Belediyesi olarak yaşlı vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek, daha güzel bir hayat geçirmek için var gücümüzle çalışıyor, elimizden gelen bütün özeni gösteriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, kendilerinin sadece bu hafta değil daima başımızın tacı olduğunu özellikle vurgulayarak, sağlıklı ve mutlu bir yaşam geçirmelerini temenni ediyor, hepsini ellerinden öpüyorum. Yaşlılar Haftanız kutlu olsun.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN