• 9 Kasım 2021
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ÜN 10 KASIM MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ÜN 10 KASIM MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Mustafa Çöl mesajında; “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ebediyete intikalinin 83. yıl dönümünde kendisini, rahmet, dua ve şükranla anıyorum.

Yalnızca tarihimiz değil, dünya tarihi açısından da müstesna şahsiyetlerden biri olan ve Türk Milletinin bağrından çıkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, elde ettiği zaferler ve kurucusu olduğu Cumhuriyetimizle saygın bir lider olarak, şanlı tarihimizdeki doldurulamayacak yerini almıştır.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” diyerek, en büyük hedef ve özlemini güzel bir ifadeyle dile getirmiştir.

Bu vesileyle, Başkomutan Atatürk ve çok değerli silah arkadaşları başta olmak üzere, aziz vatanımız uğruna canlarını feda ederek, ebediyete intikal eden şehitlerimiz ile kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun.”

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN