• 7 Nisan 2022
  • +
  • -

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ÜN POLİS HAFTASI MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’ÜN POLİS HAFTASI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan “Polis Haftası” münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Mustafa Çöl mesajında; “Ülkemizin huzur ile asayişini sağlayan, milli birlik ve beraberliğimizin olmazsa olmaz parçası olan, gücünü yasalardan, desteğini halkımızdan alan, geçmişi şeref dolu kahraman Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 177. Yılını kutluyorum.

Suç ve suçlularla mücadele için mesai kavramı gözetmeksizin, zor koşullarda görev yapan Polis Teşkilatımız, gerektiğinde canını ve malını feda etmekten çekinmeyen; huzur, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, vatanımızın en büyük savunucularından olmuşlardır.

Bu duygu ve düşüncelerle her türlü zorluğa göğüs gererek yapmış oldukları başarılı çalışmalar sayesinde, huzurlu ve güvenli bir şehirde rahatça yaşamamızı sağlayarak, bizleri gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın, kuruluş yıl dönümünü kutluyor, suç ile terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan personellerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN