• 25 Şubat 2019
  • +
  • -

BEDESTEN ESNAFINA TAPULARI DAĞITILDI

BEDESTEN ESNAFINA TAPULARI DAĞITILDI

Sandıklı Belediyesi makam odasında gerçekleştirilen program kapsamında, Bedesten Çarşısı’nın yapımında katkı sağlayan işyeri sahiplerine tapuları Başkan Mustafa Çöl tarafından takdim edildi.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bedesten projemize ilk başladığımızda bazı kesimler tarafından bitmez, yetişmez, olmaz, yapılmaz, gibi tenkitlerle karşı karşıya kalmıştık. Şimdi ise gerçekten Sandıklımızın merkezinde işyeri anlamında bir boşluğu doldurmuş, vatandaşlarımıza değişik iş kolları oluşturarak istihdamı desteklemiş olduk.

Bedesten Çarşımızı yaparken bizlerin yanında olan, buraya kadar gelerek desteklerini esirgemeyen iş yeri sahiplerimize tapularını teslim etmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. İnşallah daha nice güzel projeye imza atarak ilçemizi hak ettiği yere getirme noktasında bir ivme yakalarız. Ben kendilerine teşekkür ediyor, ilçemizi kalkındırmak için daha çok çalışacağımızın teminatını yaptığımız projelerle kanıtladığımıza inanıyorum. İlçemize bir kere daha hayırlı olsun.” Dedi.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN