• 18 Ocak 2016
  • +
  • -

BELEDİYEMİZ VE HÜDAİ KAPLICAMIZDAN REKOR GELİR

BELEDİYEMİZ VE HÜDAİ KAPLICAMIZDAN REKOR GELİR

Sandıklı Belediyemiz ve Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımız 2014 ve 2015 senelerini rekor gelirle kapattı.

Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında 2014 ve 2015 yıllarında yapılan yatırımlar ve değişiklikler semeresini vermeye başladı. Bu yıl sonu düzenlenen gelir grafiğinde Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Hüdai Kaplıcası elde ettiği gelir artışı ile rekor kırdı.

Sandıklı Belediyesinin ve Sandıklı Hüdai Kaplıcasının bu kadar kısa bir sürede bu kadar önemli bir başarıya imza atmasındaki en önemli etkenlerden birisi yaptığı doğru hamleler ile Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL oldu.

Konu hakkında bir açıklama yapan Başkan Mustafa ÇÖL; “Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar geçen süre zarfında öncelikli vazifemiz Sandıklı Belediyesini düşmüş olduğu kötü ve zor durumdan kurtarmaktı. Çalışan Personelimizin maaşını ödeyemeyen, esnaflarımıza borcu olan, gelir düzeyi yerlerde sürünen, gider düzeyi ise çok fazla bir Belediye devir aldık. İki sene gibi kısa bir sürede işçilerimize ve esnaflarımıza geçmişten kalan borçları   ödedik. Şimdi ise Sandıklı Belediyesi olarak satan değil alan bir belediyemiz var. Bizler bunları gerçekleştirirken tüm personelimiz ile bir bütün olarak hareket ettik ve siz değerli hemşehrilerimize sunduğumuz verileri yakaladık. Bu başarıda emeği geçen tüm daire amirlerime, personellerime ve bu başarıda bizlere verdiğiniz destekten dolayı siz değerli hemşehrilerimize teşekkür ederim.”dedi.

Aşağıda Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Hüdai Kaplıcalarının 2013-2014-2015 yıllarına ait gelir grafiğini bulabilirsiniz.

E-posta Listemize Katılın

Please wait...

UYGULAMALARIMIZ

BİZE ULAŞIN